BALİSTA HABERLER

Picture

Yazılım ve Mobil Uygulamalar

Balista Bilişim Firmanıza Özel Yazılım Çözümleri ve Mobil uygulamalar Geliştirmektedir. ERP, CRM, HBYS yazılımlarını firmanıza özel olarak hazırlamaktayız. Tamamen firmanıza özel olarak hazırlanacak bu yazılımlar için tarafımızla iletişime ğeçebilirsiniz.

17 / 1 / 10
Picture

Panorama Animasyon Filmi

Balista Bilişim ve Yönetim kurulu başkanı Uveys Y. Artuk Panoramanın açılışında  Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan ve AK parti Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal Büyükşehir Kültür Daire başkanı Cevdet Kabakcı Kahramanmaraş Büyük şehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve daire başkanları ile açılışa katılmıştır. Kahramanmaraş Kurtuluş Destanı Animsayon Filmini tamamlayarak ​Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin, Türk Kurtuluş Savaşı’nda, düşmana karşı ilk direnişin sergilendiği, ilk zaferin kazanıldığı ve bağımsızlığa olan inancın pekiştirildiği Maraş Milli Mücadelesi’nin anlatılması ve yeni yapılan panorama müzesinde izletilmesi amacıyla kültür hizmeti olarak hayata geçirildi.

         

 

18 / 2 / 12
Picture

Altın Bilgi Okulları

Kahramanmaraş ilimize çocuklarımızın çok daha iyi eğitim alabilecegi Altın Bilgi Okullar şehrimize hayırlı uğurlu olsun.


18 / 5 / 1
Picture

Coğrafi Bilgi Sistemleri-CBS

Balista olarak bir çok alanda hizmet verecek olan Coğrafi Bilgi Sistemleri-CBS yazılım geliştirdik bu yazılım ile bir Coğrafyacı, coğrafi ve demografik bilgileri hazırlayabilir, Bir Biyolog bir gölden aldığı numunelerle gölün kirlilik dağılımın görebilir, Harita Mühendisi Arazi modeli oluşturup, İnşaat Mühendisi havza planlaması ve sulama kanallarını, oluşturabilir. Orman mühendisi amenajman ve meşcere haritası hazırlayabilir, Ziraat mühendisi toprak derinlik ve sınıflandırması, Uçak Kaptanı uçuşa yasak alanlara göre uçuş rotasını, Deniz Kaptanı ise gemi rotasını, derinlik bilgisine göre otomatik planlayabilir. Askeri intikal planları daha kolay hazırlanabilir.

 

17 / 12 / 8
 • Yazılım ve Mobil Uygulamalar

  Balista Bilişim Firmanıza Özel Yazılım Çözümleri ve Mobil uygulamalar Geliştirme.. Devamı...
 • Panorama Animasyon Filmi

  Balista Bilişim ve Yönetim kurulu başkanı Uveys Y... Devamı...
 • Altın Bilgi Okulları

  Kahramanmaraş ilimize çocuklarımızın çok daha iyi eğitim alabilecegi Alt.. Devamı...
 • Coğrafi Bilgi Sistemleri-CBS

  Balista olarak bir çok alanda hizmet verecek olan Coğrafi Bilgi Sistemleri-CBS y.. Devamı...